HAKKIMIZDA

Emin Isı Sistemleri Bartın ilinin merkez ilçesi olan Kozcağız Beldesinde 2009 yılında  faaliyete başladı. Başlangıçta Emin Isı Sistemleri adında tek kişilik bir tamir ve hizmet noktası olarak düşünülen firma kısa zaman içerisinde adından söz ettirmeye başladı. Hizmet ve Kalite ölçüsünü 7 gün 24 saat sürdürme prensibine daha o günlerde sahip olmuştu.
 
Başlangıçta sıhhi tesisat tamiri için kurulan firma 2010 Yılında belde ve bölgenin güzide esnaflarından Serkan ÖLÇEK ile gücünü birleştirdi. Bu noktadan sonra Güneş Enerji Sistemleri, Kalorifer, Sıhhi Tesisat, Havalandırma, Yangın Hatları, Atık Su Sistemleri, Su Arıtma Sistemleri… vs alanda toptan ve parakende satış ve işine giren firma hızlı yükselişine devam etti.
 
Giderek artan müşteri portföyünün gereksinimi olarak insan gücü ihtiyacı artan firma bölgesinde ciddi bir iş gücü sağladı.
2009-2010 yıllarında 2. sınıf vergiye tabi olan firma gelişen müşteri portföyü sebebi ile 2011-2012-2013-2014 yıllarını 1. sınıf vergi mükellefi olarak tamamlarken 2015 yılında şahıs işletmelerinin yeterli olmaması sebebi ile nevi değişikliğine giderek EMİN ISI SİSTEMLERİ adındaki firmasını EMİN ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN ve TİC LTD ŞTİ olarak bir üst kulvara taşıdı.
Bu gün 10 montaj ekibi ve pazarlama satış ekipleri ile yoluna devam eden firma Bartın ili ve Karadeniz bölgesinde bir yıldız gibi parlamaktadır.
2017 yılında EMİN YAPI VE TESİSAT MALZEMELERİ TOPTAN VE PARAKENDE TİCARET isimli kurulan 2. şubesi ile öncelikle Bartın ilinin en kalabalık beldesi olan Kozcağız beldesinde akabinde Bartın ili ve Batı karadeniz bölgesine hizmet vermeyi planlamaktadır.
2017 yılı sonunda açılması planlanan ÖZEL BARTIN EMİN YÜKSEK ÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU Kurarak bartın ilinde gelişmekte olan Üniversite öğrencilerine hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.

YORUMLAR

YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...